Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше
Фільтр
Рівень питання:

У Жмеринській громаді у жовтні розпочалась кампанія з розробки антикорупційної програми на місцевому рівні. Щоб ця програма була максимально ефективна та відповідала запиту громади, мешканців запрошують до її розробки. 

Взяти участь деталі

У Скадовській громаді у жовтні розпочалась кампанія з розробки антикорупційної програми на місцевому рівні. Щоб ця програма була максимально ефективна та відповідала запиту громади, мешканців запрошують до її розробки. 

Взяти участь деталі

Онлайн-інструменти допомагають громадяням отримувати інформацію, вирішувати суспільно-політичні питання, реалізовувати ідеї, знаходити однодумців, створювати спільноти тощо. А як ви використову онлайн-інструменти?

Взяти участь деталі

Раді, що Ви зацікавились можливістю взяти участь у дослідженні щодо організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти. Ваша думка важлива для Міністерства освіти та науки України та допоможе максимально врахувати бачення зацікавленої в цьому питанні спільноти у процесі законотворення.

Взяти участь деталі

Мета дослідження: проаналізувати комунікаційні процеси органів місцевого самоврядування з громадянами.

Взяти участь деталі
1