Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше

Згода на обробку персональних даних

Поставивши позначку в пункті «Я згоден на обробку моїх персональних даних»:

Я визнаю повну згоду з наведеними нижче умовами. Дана Згода діє для всіх інтернет-сайтів, що належать чи використовуються ВІ «Активна Громада» у своїй діяльності.

Я надаю згоду відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» в чинній редакції на обробку моїх особистих персональних даних у розумінні цього закону за допомогою інформаційно-телекомунікаційної системи бази персональних даних.

Мене ознайомлено з метою обробки та зберігання моїх персональних даних.

Я розумію та даю згоду на те, що під час користування цим сайтом ВІ «Активна Громада» буде збирати та обробляти персональні дані, пов’язані з ідентифікацією, авторизацією, відновленням паролю, надсиланням мені інформаційних матеріалів, а також отримання моїх анкетних персональних даних, в тому числі прізвища, імені, по батькові, місця проживання, номера телефону, електронної адреси, віку, файлів cookies, ір-адрес, параметрів та налаштувань інтернет-браузерів.

Я розумію та погоджуюсь, що під час користування цим сайтом на інтернет-сторінках можуть бути присутні коди інтернет-ресурсів третіх осіб, у результаті чого такі треті особи отримують дані, мої персональні дані. Такими інтернет-ресурсами можуть бути системи зі збору статистики відвідувань сервісів (наприклад, Google Analytics), плагіни соціальних мереж (наприклад, Facebook), інші ресурси.

Я підтверджую, що я ознайомлений з основними положеннями про обробку персональних даних ВІ «Активна Громада», розміщеними на цьому сайті.

Я підтверджую що мені відомі права щодо захисту персональних даних, які передбачено чинним законодавством України, зокрема, Законом України «Про захист персональних даних». З нашою Політикою конфіденційності можна ознайомитися тут.