Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше
Усі історії успіху
Історія успіху
30 Січня 2024

Міні-проект “#BukNetwork: школа громадського активізму у Чернівцях” був впроваджений “Ресурсним центром у Чернівцях” (підрозділ громадської організації “Справа Кольпінга в Україні”) для надання комплексної підтримки вразливим групам населення Чернівецької області.

Історія успіху
30 Січня 2024

Ініціативна група освітян Ужгорода була ініційована для вирішення проблеми підтримки освітян міста та з числа ВПО в умовах війни, пошуку стратегій відновлення української освіти, емоційної та ментальної підтримки, які надихатимуть на нові освітні амбітні мрії, активної участі в загальноміських та всеукраїнських проєктах та заходах, створення прогресивної вчительської спільноти та середовища, в якому педагоги та педагогині зможуть здобути необхідні вміння, аби реалізувати власні ідеї. 

Історія успіху
30 Січня 2024

Ініціативна група Маневичів була ініційована для вирішення проблеми забруднення навколишнього середовища побутовим сміттям, зокрема рекреаційних зон та лісу на території Маневицької територіальної громади. 

1 2 3 ... 20