Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше
Усі історії успіху
Історія успіху
30 Листопада 2023

«Активна Громада Чернівців» поспілкувалася із головою правління громадської організації «Буковинська медична громада» Оленою Бесединською про розвиток ініціативи, цілі, цінності, роботу до та після 24 лютого 2022 року: «Як і Збройні Сили України та державні інституції, громади та органи місцевого самоврядування, організації громадянського суспільства показали свою стійкість з початку повномасштабної війни. Адаптовувалися до різних видів шоків, впроваджували унікальні програми та політики, десь робили помилки, у чомусь стикалися з проблемами. Весь цей досвід цінний для подальшого розвитку стійкості на локальному рівні».

Історія успіху
27 Листопада 2023

У Кропивницькому вже понад рік існує чудова ініціатива, що згуртувала чимало людей різного віку та роду діяльності. Ця ініціатива має назву «Кропивницькі читання».      

Історія успіху
24 Листопада 2023

Кожен день на тимчасово окупованій Херсонщині наповнений боротьбою та хвилюючим очікуванням ЗСУ. Щодня прикладом боротьби є активісти руху «Жовта стрічка», які чинять спротив російській окупаційній владі: спалюють макулатуру рашистів, розповсюджують жовті стрічки та листівки, адже знають, що час деокупації наближається.

1 2 3 ... 15