Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше

Політика використання матеріалів сайту

Права інтелектуальної власності на всі об’єкти, розміщені на сайті, в тому числі статті, інформаційні та графічні матеріали, фотографії, аудіовізуальні твори, об’єкти дизайну, логотипи належать ВІ «Активна Громада» або надані їй правовласниками.

Відвідувачі можуть поширювати матеріали сайту ВІ «Активна Громада» на своїх сторінках в соціальних мережах, використовуючи плагіни соціальних мереж, та на персональних сайтах та блогах з обов’язковим розміщенням активного, видимого для пошукових систем гіперпосилання на сайт ag.com.ua перед матеріалом, а також дотримання немайнових прав автора матеріалу, якщо такий зазначений, шляхом розміщення його повного імені поруч з гіперпосиланням на сайт ag.com.ua.

Відвідувачі сайту не мають права без письмового дозволу ВІ «Активна Громада» поширювати, змінювати, перекладати, використовувати в будь-який спосіб з комерційною метою будь-які матеріали сайту, в тому числі статті, відео, фотографії, графічні зображення, зокрема, але не виключно.

Під комерційною метою розуміється використання матеріалів сайту на корпоративних сайтах та блогах, інформаційних порталах, у засобах масової інформації та будь-яким іншим чином, за винятком використання в особистих цілях. Якщо ви хочете розмістити (поширити) матеріали ВІ «Активна Громада», ви можете зв’язатися з нами за адресою електронної пошти: адреса електронної скриньки

Авторські матеріали, розміщені на сайті, є точкою зору їх авторів. ВІ «Активна Громада» не несе відповідальність за точність, об’єктивність та актуальність таких матеріалів.