Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше
21 Вересня 2021
Галушка Катерина, менеджерка з комунікацій

"Публічні консультації та зворотній зв'язок з громадянами надихає. Адже це дозволяє побачити що варто змінити, що покращити. Набагато краще мати контакт з людьми задля яких працюєш", - Денис Денисенко, виконавчий директор Коаліції "Реанімаційний пакет реформ".

16 Вересня 2021
Галушка Катерина, менеджерка з комунікацій

ВІ "Активна Громада" продовжує рубрику «Експертне інтерв`ю»!

13 Вересня 2021
Галушка Катерина, менеджерка з комунікацій

"Наші враження від публічних консультацій - це приємне здивування. Коли ми з міністерства приїжджаємо у невеликі міста та намагаємося зібрати навколо себе якомога більше людей з регіонів - між нами відчувається дистанція. Але потім, поки ми говоримо 2-3 години, коли ви щось пропонуєте, з'ясовуєте якісь питання - люди починають ставитися до тебе зовсім інакше. Адже вони бачать: все що ти намагаєшся зробити - ти стараєшся робити в їх інтересах. відповідно й результат такої зустрічі буде кращим та ефективнішим для реформи", - Тетяна Потупалова, державний експерт Директорату високотехнологічної медичної допомоги та інновацій.

8 Вересня 2021
Галушка Катерина, менеджерка з комунікацій
"Публічні консультації дозволяють зацікавленим громадянам висловити свою думку, подискутувати з нами, дізнатися щось нове про процеси реформування. І це корисно як для управлінців, як для прийняття рішень, так і для громади, і для спільноти. Цей зворотній зв'язок, який виникає під час публічних консультацій - дуже важливий" - Любомира Мандзій, заступниця Міністра освіти та науки України.

17 Серпня 2021
Тетяна Кавуненко

Цьогоріч нашій незалежній неньці Україні виповнюється 30 років! Приходьте на Всеукраїнську акцію від “Активної Громади”, приурочену до 30-ї річниці незалежності України.

1 2 3 ... 6