Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше
Фільтр
Рівень питання:

Реформування та детінізація ринку оренди житла, формування фондів соціального житла, доопрацювання державних житлових програм, покращення комунікації влади з громадянами. Ці та інші пропозиції надали учасники публічних консультацій «Сучасна та ефективна житлова політика», які відбулися в квітні 2024 року. Про це йдеться у звіті за результатами консультацій.

Детальніше

17–19 квітня 2024 року Центр освіти та навчання дорослих «Південь» спільно з Управлінням з питань туризму та курортів Миколаївської ОВА за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)» провели серію публічних консультацій на тему «Ідентичність Миколаївщини». Експертами та фасилітаторами серії публічних консультацій виступили Олександра та Віталій Гліжинські, управлінці Інституту «Республіка» та ВІ «Активна Громада».

Детальніше
10 Жовтня 2023
Тетяна Кавуненко

Результати дослідження: "Українська діаспора та тимчасово переміщені особи за кордоном після повномасштабного вторгнення".

Детальніше
26 Липня 2023
Тетяна Кавуненко

Олександра Гліжинська, виконавча директорка Інституту "Республіка" та співзасновниця ВІ "Активна Громада", Ірина Макарова, кандидатка економічних наук та Андрій Єременко, засновник дослідницької компанії Active group, разом працювали над дослідженням "Цінності волонтерів". Презентація результатів дослідження відбулася 26 липня 2023 року на платформі ZOOM.

Детальніше
16 Червня 2023
Тетяна Кавуненко

Фокус проєкту зосереджено на роботі з громадським сектором та представниками різних соціальних (вразливих) груп для моніторингу поточної ситуації та пошуку шляхів для формування стратегій соціально орієнтованого розвитку громад включно зі збором інформації про економічну ситуацію, супутні збитки спричинені військовими діями та розробку планів відновлення.

Детальніше
1 2 3 ... 10