Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше
Онлайн-опитування

Робоча група Верховної Ради України з розробки закону про політичні партії запрошує представників політичних партій та громадських організацій на публічні консультації щодо статусу та діяльності політичних партій в Україні. 

Мета публічних консультацій: створити простір для обміну ідеями між представниками різних політичних парті, громадських організацій, академічної спільноти регіонального та місцевого рівнів щодо розробки законопроєкту про політичні партії, що сприятиме формуванню в Україні чуйних, підзвітних та інклюзивних політичних інституцій.

Хто проводить? Захід проводить робоча група Верховної Ради України з розробки закону про політичні партії в партнерстві з Всеукраїнською ініціативою “Активна Громада” та Центром політико-правових реформ за підтримки Національного демократичного інституту (NDI) спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та Британської допомоги (UK aid) від уряду Великої Британії

Пропозиції, зауваження та коментарі щодо ключових питань законопроекту, озвучені та обговорені в ході публічних консультацій, будуть враховані в процесі підготовки відповідного закону. 

Ознайомитися з проектом законопроекту можна за посиланням

Презентація проєкту закону про політичні партії за посиланням

Реченець (дедлайн) подачі відповідей: 12 грудня 2021 року

Коментарі

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишити коментар