Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше
16 Червня 2022
Тетяна Кавуненко

Тренер: Дмитро Бузько, майстер та тренер з НЛП та коучінгу. Фахівець з розв'язання життєвих питань за допомогою роботи з підсвідомістю. Працює з трансовими станами, асоціативними картами та Хроніками Акаші.

29 Червня
16:00
28

Чи замислювалися ви колись про те що таке метафоричні карти й для чого вони потрібні?

Це не просто набір картинок. Метафоричні асоціативні карти – це інструмент професійної психології, психотерапевта та коуча, застосовується в діагностиці, корекції та розвитку можливостей.

Це потужний інструмент арттерапії, який використовують для проєктивної психодіагностики, консультування та психокорекції.

Карти запускають внутрішні процеси самозцілення і пошуку свого унікального шляху виходу з кризи.

Представлені на картах образи стають видимою метафорою наших цінностей, страхів, бажань або пов’язаних асоціативно з нашим внутрішнім досвідом. Важливо, що кожен може уявити і відчути щось своє. Вони підіймають з глибини нашої підсвідомості несвідомі враження, які визначають нашу реакцію на ті чи інші життєві ситуації. 

Тож, запрошуємо вас долучитися до Арттерапевтичне заняття: “Метафоричні карти - шлях до зцілення", аби краще розібратися зі своїми внутрішніми переживаннями та знайти відповіді на важливі для вас питання. 


Тренер: Дмитро Бузько, майстер та тренер з НЛП та коучінгу. Фахівець з розв'язання життєвих питань за допомогою роботи з підсвідомістю. Працює з трансовими станами, асоціативними картами та Хроніками Акаші.


Арттерапевтичне заняття: "Метафоричні карти - шлях до зцілення" не тільки знайомить відвідувачів з історією та теоретичними засадами роботи з картами, але й дозволяє на практиці відпрацювати техніки пропрацювання запитів про себе, про ситуацію, про конфлікти та гроші.

Майстер-клас розрахований на 3 години, переважно, практичної роботи.


Дата: 29 червня 2022 року

Час: 16:00

Місце: онлайн-платформа ZOOM

Зареєструватися можна за посиланням.


Всіх запрошуємо приєднатися до "таємниці" наших асоціацій!

Якщо ж ви відчуваєте, що вам необхідна психологічна допомога і ви хочете вирішити інші свої питання, які вас турбують, зверніться до команди психологів від «Активної Громади». Наші експертки емпатійні, володіють високою експертизою як у сфері окремих методик як коучинг, НЛП, так є сертифіковані психологи. 


Ми запрошуємо на консультації:

- переселенців,

- мешканців, які лишились дома,

- українців, які поїхали за кордон,

- юних українців та українок,

- чиновників, які у воєнний час мають в рази більше навантаження,

- людей помічних професій – волонтерів, медиків, соціальних працівників, активістів, ДСНСникам…

 - усіх людей, яким болить доля нашої країни.

Ви можете обрати будь-кого з психологів та коучів, який вам більше до душі, або ж ми можемо підібрати вам спеціаліста в залежності від вашого запиту. Для цього перейдіть за посиланням і зареєструйтесь на найближчу сесію. Реєстрація тут. 


З нашими експертками ви можете ознайомитись тут


З додатковими питаннями звертайтесь за телефоном:

+380961724018,

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”

Слава Україні! Разом - ми сильні!


Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.Коментарі

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишити коментар