Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше
21 Червня 2022
Тетяна Кавуненко

Дата: 25 червня 2022 року

Час: 16:00

Місце: онлайн-платформа ZOOM

Захід відбудеться у форматі документальної вистави. 

25 Червня
16:00
18

28 червня щороку - особливий день для нашої країни – День Конституції України. Вже минуло 26 років від моменту її прийняття, здається, достатньо часу для все цілого впровадження цього документу в життя. Але чи дійсно це так? І чи знають самі українці свій Основний Закон?

Конституція є Основним Законом держави й суспільства. Рівень розвитку суспільства визначається, в тому числі і рівнем обізнаності громадян з її основними положеннями. До того ж знання Конституції дозволяють краще зрозуміти закономірності розвитку держави, політичні процеси, причини й наслідки дій основних акторів політичної сцени. Але найголовніше – Конституція проголошує права та обов’язки людини і громадянина. Тож, пропонуємо вам разом розібратися, чи всі громадяни обізнані з основними положеннями Конституції та чи можуть вони відстояти свої права, коли їх порушують.


Також під час заходу розберемося:

- в історіях знання Конституції громадянами України;

- ставленню громадян до Закону;

- чи дотримуємось всі ми законів Конституції України;

- чи знаємо про свої права, згідно з КУ, та чи вміємо користуватися вміємо ними користуватись.


Захід відбудеться у форматі документальної вистави. Для документального театру характерні дискусії після завершення вистави, в ході яких глядачі й актори обмінюються особистими спостереженнями та враженнями від побаченого на сцені. Подібна інтерактивність дозволяє абсолютно різним людям говорити один з одним і спільно осягати свою ідентичність.


Дата: 25 червня 2022 року

Час: 16:00

Місце: онлайн-платформа ZOOM

Зареєструватися можна за посиланням


З додатковими питаннями звертайтесь за телефоном:

+380961724018,

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”

Слава Україні! Разом - ми сильні!

 

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.


Коментарі

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишити коментар