Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше
17 Листопада 2023

Запрошуємо всіх діаспорян за кордоном, українців, які тимчасово перебувають в інших країнах через війну в Україні, та українців в Україні долучитись до Клубу Активної Громади за участі Марії Зінько.

24 Листопада
17:00
69

Українці, які опинились далеко від Батьківщини, демонструють неймовірну духовну силу та відданість своєму народові, адже продовжують всіляко підтримувати рідну країну.

ВІ "Активна Громада" продовжує проводити клуби за участі активних українців за кордоном, на яких обмінюємось ідеями та досвідом. Запрошуємо всіх діаспорян за кордоном, українців, які тимчасово перебувають в інших країнах через війну в Україні, та українців в Україні долучитись до Клубу Активної Громади за участі Марії Зінько/

Спікерка: Марія Зінько, віцепрезидентка Української Центральної Репрезентації в Аргентині.

Українська центральна репрезентація (УЦР) в Аргентинській республіці — це безпартійна неприбуткова федеративна організація, яка представляє українську громаду Аргентини, є членом Світового конгресу українців. Об'єднує 30 товариств і організацій української діаспори.

На території Аргентини товариства підтримують фольклорні ансамблі, які показуються найбільш популярним виявом української культури серед аргентинського суспільства, рівно ж вони є об'єктивом діяльності більшості товариств. В тижневу діяльність включаються суботні школи, де молодь має можливість придбати знання української мови та культури взагалі.

На День незалежності України УЦР зібралася з прапорами, транспарантами, плакатами та попрямувала до Планетарію Галілео Галілея. Там секретарка з прав людини та культурного плюралізму уряду міста Буенос-Айрес пані Памела Малевич привітала українців у їхній день, бажаючи їм якнайшвидшого миру на землі.

Під час зустрічі Марія Зінько розповість про:

  • діяльність українців в Аргентині;
  • збереження української культури та мови;
  • адвокаційну працю;
  • допомогу для України.

Дата: 24 листопада 2023 року

Час проведення за часом України: 17:00

Час проведення за часом Аргентини: 12:00

Місце: онлайн-платформа ZOOM.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

Зареєструватись можна за посиланням.


З додатковими питаннями звертайтесь за телефоном:

+380961724018,

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”


Довідка. Проєкт “Активна Громада: право вибору” підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

Коментарі

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишити коментар