Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше
13 Листопада 2023

Запрошуємо всіх діаспорян за кордоном, українців, які тимчасово перебувають в інших країнах через війну в Україні, та українців в Україні долучитись до Клубу Активної Громади за участі Інги Якименко.

21 Листопада
20:00
46

Навіть за кордоном українці залишаються вірними своїй Батьківщині, своїм принципам та цінностям. Попри таку велику відстань від рідних домівок вони докладають чималих зусиль заради нашої Перемоги. Їх активна діяльність допомагає іноземцям створювати позитивний образ про Україну. 

Саме тому ВІ "Активна Громада" продовжує проводити клуби за участі активних українців за кордоном, на яких обмінюємось ідеями та досвідом. Запрошуємо всіх діаспорян за кордоном, українців, які тимчасово перебувають в інших країнах через війну в Україні, та українців в Україні долучитись до Клубу Активної Громади за участі Інги Якименко. 

Спікерка: Інга Якименко, переселенка та волонтерка, організаторка культурних заходів у Бельгії.

Раніше в Україні пані Інга працювала в ІТ-сфері, а наразі проживає у Бельгії та навчається у мовній школі. У Бельгії вона вже рік організовує щомісяця культурні заходи - вечорниці, де іноземців знайомлять з українською культурою через спілкування та навчають готувати українські страви. Також пані Інга проводить книжкові клуби для українців та проводить уроки української мови для іноземців. 

Переглянути репортаж можна за посиланням. 

Під час зустрічі з Інгою Якименко будемо говорити про:

  • ідею створення вечорниць за кордоном;
  • знайомство іноземців з українською культурою та їх враження;
  • стереотипи про українців у Бельгії та їх розвіювання власним прикладом;
  • інтерес та тягу вивчення української мови у бельгійців.

Дата: 21 листопада 2023 року

Час проведення за часом України: 20:00

Час проведення за часом Бельгії: 19:00

Місце: онлайн-платформа ZOOM.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

Зареєструватись можна за посиланням.


З додатковими питаннями звертайтесь за телефоном:

+380961724018,

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”


Довідка. Проєкт “Активна Громада: право вибору” підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

Коментарі

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишити коментар