Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше
21 Листопада 2023

Запрошуємо всіх діаспорян за кордоном, українців, які тимчасово перебувають в інших країнах через війну в Україні, та українців в Україні долучитись до Клубу Активної Громади за участі Катерини Одарченко.

28 Листопада
17:00
84

Активна діяльність українців в США відзначається не лише в розвитку української спільноти в Сполучених Штатах, але й у підтримці та поширенні української культури, мови та традицій. Завдяки їхнім ініціативам та внескам українська спільнота в США продовжує розвиватись, а Україна отримує важливу підтримку у своїх зусиллях на шляху до стабільності та процвітання.

ВІ "Активна Громада" продовжує проводити клуби за участі активних українців за кордоном, на яких обмінюємось ідеями та досвідом. Запрошуємо всіх діаспорян за кордоном, українців, які тимчасово перебувають в інших країнах через війну в Україні, та українців в Україні долучитись до Клубу Активної Громади за участі Катерини Одарченко.

Спікерка: Катерина Одарченко, політтехнолог, партнер компанії «SIC Group USA LLC», керівниця Інституту демократії та розвитку "PolitA".

Пані Катерина має дев’ятирічний досвід роботи з розбудови демократії та управління демократичними кампаніями. Авторка понад 500 публікацій про прозоре державне управління, управління кампаніями, належне врядування та розвиток громадянського суспільства.

Авторка книги "Гра у вибори", яка присвячена найважливішим питанням роботи політтехнолога: методам роботи з виборцями та прихильниками, організації та проведення виборчої кампанії, партійного будівництва. Книга призначена фахівцям в області політичних і соціальних технологій, фахівцям у сферах PR і GR, політологам і соціологам, громадським діячам, студентам і всім, хто цікавиться проблемами сучасного суспільства і політики.

Також є ініціаторкою кількох законопроєктів в Україні про демократичні вибори, права жінок та зміцнення інституцій. Ініціювала проєкти з Європейським парламентом щодо імплементації законів ЄС в українське законодавство. Організувала 12 програм обміну досвідом для професіоналів ЄС та державних адміністраторів у США, установах ЄС, ОАЕ та Ізраїлі.

Під час зустрічі з Катериною Одарченко будемо говорити більше про:

  • основні течії в американській політиці;
  • те, що зараз має попит в американського виборця;
  • ефективність стратегії зовнішньої політики яка здатна вибудувати безпеку у світі;
  • те, що залишилося від Західної моделі світу;
  • те, як працює американська система лідерства у політиці;
  • hack the system. Чому це спрацювало у Трампа й чи здатне спрацювати ще раз;
  • внутрішню політику, її вплив на потребу в зовнішньополітичному лідерстві.

Дата: 28 листопада 2023 року

Час проведення за часом України: 17:00

Час проведення за часом США: 10:00

Місце: онлайн-платформа ZOOM.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

Зареєструватись можна за посиланням.


З додатковими питаннями звертайтесь за телефоном:

+380961724018,

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”


Довідка. Проєкт “Активна Громада: право вибору” підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

Коментарі

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишити коментар