Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше
4 Грудня 2023

Запрошуємо всіх діаспорян за кордоном, українців, які тимчасово перебувають в інших країнах через війну в Україні, та українців в Україні долучитись до Клубу Активної Громади за участі Інни Івченко. 

9 Грудня
19:00
62

Українська діаспора за кордоном грає значущу роль у підтримці та розвитку України. Їхні зусилля у різних напрямках сприяють позитивній репутації країни та встановленню діалогу на міжнародному рівні. 

Саме тому ВІ "Активна Громада" продовжує проводити клуби за участі активних українців за кордоном, на яких обмінюємось ідеями та досвідом. Запрошуємо всіх діаспорян за кордоном, українців, які тимчасово перебувають в інших країнах через війну в Україні, та українців в Україні долучитись до Клубу Активної Громади за участі Інни Івченко. 

Спікерка: Інна Івченко, Президентка організації "Молодь Українського Національного Об'єднання" (МУНО), художня керівниця українського драматичного театру «Сузір’я».

Організація була не активною до 2022 року, проте її вдалось відновити. Все почалось із трьох дівчат, які влаштовували мітинги, а потім діяльність переросла в організацію, яка зараз налічує 35 учасників.

Окрім мітингів організація влаштовує збори на підтримку ЗСУ (за 11 місяців від початку відновлення організації зібрали 75 тисяч доларів), покази прем’єрних українських фільмів, концерти українських зірок, концерти на підтримку України, флешмоби, патріотичні табори для підлітків, майстер-класи, виставки про війну, бореться із російською пропагандою, допомагає канадцям дізнаватись про війну та розвивати україномовну газету Канади.

Київську академічну майстерню театрального мистецтва “Сузір’я” – перший в Україні ангажементний театр – було створено у 1988 році. У виставах театру беруть участь найкращі актори столичних театрів – народні та заслужені артисти України, а також театральна молодь.

На зустрічі будемо говорити про:

  • ідею та історію відновлення організації МУНО;
  • успіхи та виклики в діяльності МУНО;
  • заходи на підтримку України та залучення канадців до них.

Дата: 9 грудня 2023 року

Час проведення за Києвом: 19:00

Час проведення за Едмонтоном: 10:00

Місце: онлайн-платформа ZOOM.

Зареєструватись можна за посиланням.


З додатковими питаннями звертайтесь за телефоном:

+380961724018,

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”


Довідка. Проєкт “Активна Громада: право вибору” підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

Коментарі

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишити коментар