Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше
23 Листопада 2023

Запрошуємо всіх діаспорян за кордоном, українців, які тимчасово перебувають в інших країнах через війну в Україні, та українців в Україні долучитись до підсумкового Клубу Активної Громади за участі Світлани Реймер, Юлії Федів та Ігоря Бичкова на тему: "Імідж України за кордоном як частина Перемоги".

30 Листопада
16:00
67

Імідж нашої країни є не просто візитною карткою, а ключовим елементом для визначення нашого місця у світовій спільноті. Він представляє не лише красу нашої країни, а ще й цінності та досягнення. 

У листопаді "Активна Громада" провела 8 Клубів за участі активних українців за кордоном, які всіляко допомагають наближати нашу Перемогу та найрізноманітнішими способами допомагають залучати підтримку від інших країн. На зустрічах обмінювались ідеями, порадами, викликами та самим досвідом життя за кордоном.

Запрошуємо всіх діаспорян за кордоном, українців, які тимчасово перебувають в інших країнах через війну в Україні, та українців в Україні долучитись до підсумкового Клубу "Активної Громади" за участі Світлани Реймер, Юлії Федів та Ігоря Бичкова на тему: "Імідж України за кордоном як частина Перемоги".

Гості зустрічі:

Світлана Реймер, старший менеджер з комунікацій українських проєктів у DAI Global, співзасновниця та президент Української Спілки Індіани. 

Юлія Федів, культурна та медіа менеджерка, громадська діячка, директорка ГО "Громадське телебачення", виконавча директорка державного Українського культурного фонду та керівниця Національного бюро програми Європейського Союзу у сфері культури та креативних індустрій «Креативна Європа» в Україні.

Ігор Бичков, голова ГО "Відкрите суспільство України", керівник освітнього проєкту "Школа місцевого самоврядування". 

Модераторка зустрічі:

Олександра Гліжинська, виконавча директорка Інституту “Республіка”, засновниця ВІ “Активна Громада”.

Під час Клубу будемо говорити про:

  • розуміння України до Незалежності й за період Незалежності. Як еволюціонувала думка про Україну;
  • розуміння українців. Емігранти як обличчя України. Приклади діячів, які просували український наратив через свою роботу;
  • те, як ми воювали за борщ та чому проникнення українських наративів на кухні іноземців є важливим;
  • те, чому важливо позбутися колоніальних травм і навчитися концентруватися на перемогах;
  • те, як через локальні групи просувати імідж України.

Дата: 30 листопада 2023 року

Час проведення за київським часом: 16:00

Місце: онлайн-платформа ZOOM.

Зареєструватись можна за посиланням.


З додатковими питаннями звертайтесь за телефоном:

+380961724018,

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”


Довідка. Проєкт “Активна Громада: право вибору” підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

Коментарі

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишити коментар