Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше
16 Червня 2022
Тетяна Кавуненко

Ведуча:

Анастасія Паньковецька, професійний коуч, PCC ICF, бізнес-тренер МКГ “Живе Діло”, співведуча курсу навчання коучингу в Міжнародній Інтегральній Коучинг Школі, майстер Еннеаграмми. 

23 Червня
16:00
26

Психологічний стан та психічне здоров’я під час військових дій є вкрай важливим. Багато людей переживають виснаження, спустошення, втому, відчувають тривогу й паніку.

В залежності від провідного типу нашої нервової системи, кожен з нас, коли почув страшне слово “війна”чи звуки сирени, вибухів - у всіх була своя реакція. У когось почалася паніка, у когось почастішало серцебиття, когось почало “трясти”, хтось метушився чи завмирав, а хтось почав плакати…

Повномасштабне вторгнення росії триває вже понад 110 днів і надзвичайно важливо зберігати спокій, не панікувати й акумулювати свої сили для підтримки родини та країни. Це вкрай складно в обставинах, що наразі відбуваються. Аби допомогти собі справитися з ситуацією, яка триває, запрошуємо на практикум: «Сила бути собою. Як знайти опору в собі у воєнний час».

Майстер-клас міксує лекторний та практичний формати, щоб учасники змогли вийти з певними усвідомленнями та практичною інформацією для подальшого втілення в життя. 

Ведуча:

Анастасія Паньковецька, професійний коуч, PCC ICF, бізнес-тренер МКГ “Живе Діло”, співведуча курсу навчання коучингу в Міжнародній Інтегральній Коучинг Школі, майстер Еннеаграмми. 


В програмі:

- пошук внутрішніх опор для стійкості в цей час.

- експрес-помічники для стабілізації внутрішнього стану. 

- запитання до себе під час стресової ситуації.

- 10 кроків руху в контакті з собою під час змін. 


Учасники майстер-класу:

- усвідомлять, в чому їх сила та як її проявляти сьогодні.

- зможуть втілювати в життя техніки, отримані на майстер-класі.

- зрозуміють свої внутрішні опори та шляхом чого вони з'являються.

- відслідкують зміну свого стану під час практики. 


Дата: 23 червня 

Час: 16:00 - 18:00

Місце: онлайн-платформа ZOOM


Посилання буде надіслано всім зареєстрованим учасникам.

Реєстрація тут

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА. 


З додатковими питаннями звертайтесь за телефоном:

+380961724018,

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”

Слава Україні! Разом - ми сильні!

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.Коментарі

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишити коментар