Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше
18 Травня 2022
Тетяна Кавуненко

Запрошуємо вас на прямий ефір з Людмилою Черненко, очільницею Всеукраїнської ініціативи Ecofriendly, психологинею, бізнес-тренеркою.

18 Травня
20:00
26

До війни жоден із нас не був готовий. Вона виснажує нас фізично та психологічно. Попри те, що наша психіка здатна адаптуватися під будь-які складнощі, кожен день бойових дій у рідній країні пережити надзвичайно складно. У цей непростий час варто підтримувати себе, рідних та близьких. Це життєво необхідно для того, щоб зберегти здоров’я – фізичне та психологічне.

Багатьом з нас зараз дуже необхідна психологічна допомога, щоб хоча б трохи легше переживати війну і пов’язані з нею наслідки. В цьому нам дуже допомагають люди, які обрали для себе в житті шлях психолога, психотерапевта та коуча. 

Саме ці люди допомагають українцям пережити ці страшні дні та віднайти втрачені опори.

Ми запрошуємо вас на прямий ефір з Людмилою Черненко, очільницею Всеукраїнської ініціативи Ecofriendly, психологинею, бізнес-тренеркою.


Поговоримо про те, як вона переживає війну, з якими випадками працює та про що мріє зараз найбільше. 


Коли: 19 травня 2022 року

Час: 20:00 - 20:40

Місце: прямий ефір на сторінці “Активної Громади” у Facebook.

Якщо ж ви відчуваєте, що вам необхідна психологічна допомога і ви хочете вирішити інші свої питання, які вас турбують, зверніться до команди психологів від «Активної Громади». Наші експертки емпатійні, володіють високою експертизою як у сфері окремих методик як коучинг, НЛП, так є сертифіковані психологи. 

Людмила Черненко, зокрема, також входить в нашу команду експертів. 


Ми запрошуємо на консультації:

- переселенців,

- мешканців, які лишились дома,

- українців, які поїхали за кордон,

- юних українців та українок,

- чиновників, які у воєнний час мають в рази більше навантаження,

- людей помічних професій – волонтерів, медиків, соціальних працівників, активістів, ДСНСникам…

 - усім людям, яким болить доля нашої країни.

Ви можете обрати будь-кого з психологів та коучів, який вам більше до душі, або ж ми можемо підібрати вам спеціаліста в залежності від вашого запиту. Для цього перейдіть за посиланням і зареєструйтесь на найближчу сесію. Реєстрація тут

З нашими експертками ви можете ознайомитись тутЗ додатковими питаннями звертайтесь за телефоном:

+380961724018,

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”

Слава Україні! Разом - ми сильні!

 

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

 


Коментарі

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишити коментар