Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше
25 Травня 2022


26 Травня
20:00
26

26 травня о 20:00 у прямому етері поговоримо з психологинею Мирославою Васильковою.

Мирослава Василькова – психолог, сертифікований спеціаліст індивідуального консультування, коуч, сертифікований інструктор із запобігання та лікування посттравматичного стресового розладу. Також Мирослава долучилась до команди професійних психологів і коучів «Активної Громади» (детальніше за лінком)

З Мирославою ми поговоримо про особистий досвід психологів у воєнний час: звідки вони черпають сили та як переживають важкі стани? Також психологиня розповість про особливості лікування посттравматичного стресового розладу (ПТСР).

Дата: 26 травня о 20:00

Пряма трансляція – на сторінці ВІ “Активна Громада” у Facebook

Якщо ж ви відчуваєте, що вам необхідна психологічна допомога, зверніться до команди психологів від «Активної Громади».

Наші експертки емпатійні, володіють високою експертизою як у сфері окремих методик як коучинг, НЛП, так є сертифіковані психологи.

З додатковими питаннями звертайтесь за телефоном:

+380961724018,

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.


Коментарі

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишити коментар