Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше
15 Листопада 2023

Всеукраїнське громадське об’єднання “Інститут “Республіка” (далі – ІР) за підтримки Фонду Августа Людвіга Хартволла, в рамках проєкту ‘‘Радість Гри’’ оголошує тендер на виконання будівельних робіт з встановлення гумового покриття підлоги та ігрового спортивного обладнання для дитячого майданчика.


15 Листопада
15:38
36

Умови проведення тендеру:

До участі у тендері запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності (Учасники), належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають досвід роботи у відповідній сфері, мають відповідні КВЕД; Учасник має можливість виконати роботи з установки у вказаний термін, у запропонованому ним обсязі та мати можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір, рахунок-фактура, видаткова накладна, тощо). Також Учасник має надати документи, що підтверджують відсутність заборгованості перед бюджетом зі сплати податків і зборів, про відсутність порушеного провадження про банкрутство.

 1. Виконання робіт має відбуватись із дотриманням правил безпеки. 
 2. Якість використаних матеріалів повинна відповідати умовам державних стандартів, що є чинними на території України для відповідної категорії товарів.
 3. При виявленні Замовником відхилень від домовленості у виконанні робіт, що може якимось чином вплинути на якість майбутньої експлуатації об’єкта, Учасник повинен їх усунути за власний рахунок, про що надається гарантійний лист у складі тендерної пропозиції.
 4. Виконання робіт має проводитись обережно, щоб не зіпсувати навколишню територію, яка не є об’єктом тендеру.
 5. Все будівельне сміття має бути оперативно вивезене і не накопичуватись на прилеглій території, створюючи перешкоду пересування іншим людям.
 6. Надані учасниками тендеру пропозиції мають бути дійсними без змін впродовж 60 днів.
 7. Пропозиції у форматі додатків до цього оголошення (загальна інформація, цінова пропозиція) з підписом та печаткою мають бути надіслані виключно електронною поштою: InstituteRespublica@gmail.com
 8. До пропозиції учасники мають додати такі документи: реєстраційні документи ФОП/ТОВ та бажано рекомендації від попередніх замовників (рекомендації будуть перевагою при відборі).
 9. Ціни мають бути зазначені в українській гривні, включаючи всі витрати, відповідно до вимог тендеру. Бажаною, але не обов’язковою умовою, є відсутність ПДВ при оплаті послуг.
 10. Основні критерії оцінки, що будуть впливати на кінцеве рішення щодо переможця тендеру: наявність в Учасника тендеру попереднього досвіду виконання робіт; вартість послуг, якість та повнота написання заявки, наданий повний пакет документів.
 11. Кінцевий термін подання пропозицій – не пізніше «19» листопада 2023 р., 23:59.
 12. Переможця тендеру буде обрано не пізніше «20» листопада 2023 р., після технічної та фінансової оцінки пропозицій, про що учасники тендеру будуть проінформовані в письмовій формі.
 13. З переможцем тендеру ІР підпише договір на постачання послуг.
 14. ІР залишає за собою право запитувати від Учасника тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність компетенцій і організаційних можливостей учасника тендеру.
 15. ІР залишає за собою право приймати або відхиляти будь-яку пропозицію відповідно до документації і власних політик і процедур та право припинити процедуру тендеру й відмовитися від всіх пропозицій у будь-який час до укладення договору, не несучи при цьому жодної відповідальності перед учасниками тендеру.
 16. ІР не зобов’язана повідомляти про причини відхилення пропозицій.

Об’єкт виконання робіт знаходиться за адресою: Київська обл, м.Київ, вул.Вадима Гельмана, 1, на території існуючого скверу.

Опис послуг.

По встановленню покриття майданчика (деталі за посиланням нижче):

 1. Купівля та підготовка необхідних матеріалів та засобів для встановлення штучної трави 547 кв.м..
 2. Встановлення амортизуючого покриття 57 шт.

По монтажу ігрового спортивного обладнання:

 1. Ігрове обладнання вже придбане і потребує лише встановлення на майданчику (візуалізація, план і перелік обладнання - доступ до посилання за запитом).
 2. Виконані роботи мають відповідати даній технічній документації та візуалізації. 

Учасник повинен мати свої, або орендувати самостійно всі потрібні інструменти і техніку для виконання робіт. Всі матеріали закуповує Учасник, якщо не вказано інакше. Учасник має забезпечити вивезення будівельного сміття та прибирання території після виконання робіт.


Коментарі

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишити коментар