Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше
22 Вересня 2021
Тетяна Кавуненко

Запрошуємо вас долучитися до вебінару “Театр, як інструмент налагодження комунікації влади та громади”, аби поговорити про те, як завдяки мистецтву можна вирішувати питання, далекі від творчих. 

28 Вересня
16:00
165

Документальний театр істотно відрізняється від традиційного театру, оперуючи злободенними темами. Він звертається до усвідомленості глядача і змушує його міркувати над часом незручними питаннями. В основі будь-якої документальної п'єси лежить справжній факт, який був зафіксований за допомогою протоколів, стенограм, інтерв'ю, а також у форматі автобіографічної прози. У документальному театрі немає місця вимислу та інтерпретаціям, навколишній світ показується справжнім, театр спирається лише на конкретні події та репліки їх очевидців. 

Для документального театру характерні дискусії після завершення вистави, в ході яких глядачі й актори обмінюються особистими спостереженнями та враженнями від побаченого на сцені. Подібна інтерактивність дозволяє абсолютно різним людям говорити один з одним і спільно осягати свою ідентичність. Запрошуючи до діалогу представників місцевої влади, у дискусії з мешканцями міста: глядачами, акторами та творцями вистави ми маємо можливість безпосередньо звернути увагу влади на нагальні проблеми громади. 

Запрошуємо вас долучитися до вебінару “Театр, як інструмент налагодження комунікації влади та громади”, аби поговорити про те, як завдяки мистецтву можна вирішувати питання, далекі від творчих. 

Спікерка: Галина Джикаєва, режисерка.

Пані Галина була художньою керівницею Арт-центру “Карман” у місті Сімферополь. Після анексії Криму Російською Федерацією переїхала до Києва, де з однодумцями у 2016 році заснувала Post Play Театр. За час роботи театру займалася постановками в жанрі документального театру: “Дерево життя”, “Златомісто” (Полтава), “Сіра зона”, “Вам тут не демократія”, “Дівчата-дівчинки”, “Коли ми повернемось” (Вінниця).

ДАТА: 28 вересня 2021 року

ЧАС: 16:00 – 17:30

Зареєструватися можна за посиланням: https://forms.gle/3DwiBcp76855JLV5A

Посилання на вхід в ZOOM буде надіслано всім учасникам, які пройдуть відбір. Кількість учасників обмежена (навчання розраховане на групу з 10 осіб).

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”,

телефон: +380961724018; 

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Довідка. Заходи відбуваються в рамках проєкту “Задай курс владі”, що підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI).

Примітка. Місія “Активної Громади”: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності.

Коментарі

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишити коментар