Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше
29 Листопада 2023

Що вони пережили?
Як вони бачать своє майбутнє?
Чи залишаться в країні, яка є мрією мільйонів людей по всьому світу?
Чи повернуться додому втілювати принципи американської мрії в українську?

5 Грудня
17:00
50

Що таке документальна вистава?

Документальний театр виводить на сцену питання, які турбують суспільство. Сьогодні документальний театр знаходиться на межі мистецтва та соціальних проєктів. Завдяки таким виставам можна порушити актуальні теми, доторкнутися до найболючіших точок суспільства. 

Документальний театр має ряд особливостей, які відрізняють його від традиційного театру:

- тема вистави стосується кожного громадянина;

- для документального театру характерні дискусії після завершення вистави.

Збройна агресія росії проти України залишає за собою лише багато трагічних наслідків та страждань для українського народу та має глибокий вплив на життя та багатьох людей. Документальний театр є одним з інструментів висвітлення цієї жахливої реальності та привертання уваги до них. 

Американська мрія – це впевненість в тому, що наполеглива праця гарантує тобі стабільне майбутнє. Саме цей принцип був магнітом, який притягував до Сполучених Штатів підприємливих та роботящих людей. Саме це допомогло створити найпотужнішу економіку у світі та сформувати горду націю, для якої принципи демократії – фундаментальні. Сьогодні Америка приймає до себе українців, людей, які через потяг до демократії та волелюбність, потерпають від агресії з’їхавших з глузду імперців.

Що вони пережили?
Як вони бачать своє майбутнє?
Чи залишаться в країні, яка є мрією мільйонів людей по всьому світу?
Чи повернуться додому втілювати принципи американської мрії в українську?

"Америка - це мрія мого дитинства. Напевно, як і більшості, але таке особливе ставлення та відчуття у мене були завжди... Ніби я сумую, ніби ти тут був, а тебе просто забрали. Ніби не на своєму місті. У мене була мрія побувати тут, бо я виросла лише на американських фільмах та мультиках. А останні п'ять років це дуже гостро відчувалося. Я дуже багато працювала, я могла працювати по п'ять місяців без вихідних, в мене не було ніякого особистого життя. Все що я робила - це працювала. Я постійно казала слова "блін, я ніби живу не своє життя, я не знаю що відбувається". Я себе ніби втратила. Я казала: "Я не знаю як, але я буду в Америці"".

Дата: 5 грудня

Час проведення за українським часом: 17:00

Час проведення за часом США: 10:00

Місце: онлайн-платформа ZOOM.

Зареєструватися можна тут.


З додатковими питаннями звертайтесь за телефоном:

+380961724018,

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”

Слава Україні! Разом — ми сильні!

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка».

Коментарі

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишити коментар