Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше

Мета дослідження: проаналізувати комунікаційні процеси органів місцевого самоврядування з громадянами.

569

ЦА дослідження:

Група 1: представники органів місцевого самоврядування (міські/сільські/селищні голови, секретарі ради, працівники прес-служби, голови депутатських фракцій, голови депутатських комітетів, представники відділу зв’язків з громадськістю)

Група 2: представники міських/сільських/селищних відділів/управлінь за напрямами житлово-комунального господарства, благоустрою, соціального забезпечення, освітнього, медичного

Група 3: активні громадяни, представники громадських організацій, місцевих ініціатив.

Одне місто – по 5 респондентів кожної групи від представників влади (всього – 10 анкет); по 10 респондентів від громадськості (всього - 20 анкет)


Обробка даних здійснюється без прив’язки до особистих даних.

Дані зводяться в єдиний аналітичний документ і публікуватимуться як загальні тенденції. Рекомендації матимуть загальний характер для представників органів місцевого самоврядування та громадськості, які візьмуть участь в дослідженні. Відслідковуватимуться також регіональні особливості та по величині громади (сільські, селищні та міські громади; міста до 90 тис. населення і від 90 тис.)

Особливості анкети для органів місцевого самоврядування та анкети для громадськості

Кожен блок питань сформований у вигляді дзеркальних питань, коли на одні і ті ж питання з позиції різних сторін дають відповідь респонденти від органів місцевого самоврядування та представників громадськості. Це дає можливість зібрати дані стосовно питання з різних позицій.


Завдання дослідження:

- проаналізувати як громадяни оцінюють комунікацію з органами місцевого самоврядування;

- проаналізувати як органи місцевого самоврядування оцінюються співпрацю з громадянами;

- провести аналітичну роботу на основі зібраних даних;

- надати рекомендації для комунікації органів місцевого самоврядування та громадян;

- застосувати отримані результати у діяльності з органами місцевого самоврядування.