Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше

Громадяни звернулись до регіональних координаторів "Активної Громади" Інституту "Республіка" із запитанням: чи можна зареєструвати місце проживання через застосунок «Дія»?

То ж відповідаємо. Зареєструвати місце проживання або знятися з реєстрації можуть ті громадяни, які мають ID-паспорти, занесені в єдиний реєстр військовозобов’язаних, а їхнє нерухоме майно внесене в реєстр речових прав.

Аби скористатися цією послугою не виходячи з дому, необхідно зайти в застосунок «Дія», у розділі «Послуги» обрати «Місце проживання» та обрати необхідну функцію.

Якщо людина не є власником житла, у якому бажає оформити місце проживання, то власнику надсилається запит на підтвердження реєстрації, яке він має погодити або відхилити.

Інформація про відповідні операції надходить до органу реєстрації (ЦНАПу), після чого заявка проходить перевірку і громадянину надається погодження чи відмова в реєстрації.

Після успішної реєстрації у застосунку «Дія» буде змінена інформація про місце проживання людини.

Окремо можна отримати паперову довідку про місце проживання, замовивши документ на сайті ЦНАПу, або безпосередньо звернувшись до Центру за місцем свого проживання.

Коментарі

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишити коментар