Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше

Вже розробляється проєкт наукової бібліотеки, що знаходиться поряд з державним прапором. У цей простір планують включити Музей науки, але не тільки його.

Є ідея, щоб зробити там простір для розвитку молоді в інших напрямках, зокрема кіберпростір. Для наукової бібліотеки закупили планетарний сканер, який дасть змогу оцифрувати її фонди й надати доступ до інформації у виданнях, яким кілька сотень років.

Для того, щоб вивільнити простір для Музею науки, у бібліотеці планують оптимізувати використання простору приміщень. Зокрема оцифрувати й передати до державного архіву на зберігання фонд газети «Зоря Полтавщини», який розміщений на першому поверсі бібліотеки. Також планують закупити обладнання для штрихкодування літератури та автоматизації роботи, яку раніше виконували вручну.

Після реконструкції перші три поверхи бібліотеки пристосують для надання послуг відвідувачам, а фондосховище планують розмістити на 4 та 5 поверсі.

Музей науки планували створити у 2021 році, але для цього не вистачило фінансування. Його планували збудувати за кошти з місцевого та державного бюджетів. Попередня вартість проєкту була 10 млн грн, але зараз озвучують, що на це потрібно вже 20-25 млн грн.

Коментарі

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишити коментар