Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше
20 Лютого 2024

Сьогодні Україна вшановує День памʼять небесної сотні, під час якого 20 лютого 2014 року в Києві загинули десятки мирних протестувальників. Ці події стали переломним моментом в історії України і визначили подальший розвиток країни.

813

За останнє десятиліття українське суспільство зазнало багатьох змін через війну та реакцію людей на неї. Режим Януковича, який спричинив Євромайдан, а в подальшому допоміг створити конфлікт на Донбасі та призвів до анексії Криму, все це призвело до значних змін у політичному ландшафті України.

Останні 10 років Україна зазнала значні соціальні зміни, такі як збільшення кількості внутрішньо переміщених осіб, загибель людей і травми, які стали реальністю для багатьох українців. 

Також активізувалася діяльність громадських організацій та волонтерських рухів, спрямованих на підтримку військових та постраждалих.

Це також призвело до підвищення політичної свідомості громадян та активізації громадянського суспільства. Люди більше цікавляться політикою, активно висловлюють свої погляди та беруть участь у громадських ініціативах.

Про події 20 лютого згадує Олександра Гліжинська виконавча директорка ВГО Інститут "Республіка" , ВІ "Активна Громада" та зазначає, що саме перебіг подій цього дня сприяв створення ВІ “Активна Громада” . “Ініціатива, яка охопить усю країну, яка стане підґрунтям для щасливого майбутнього українського народу без страху, горя та сліз. Народилась ідея про відповідальну громаду, яка не продається за гречку на виборах; яка може щодня за себе постояти, знаючи свої права та свободи; яка вміє спілкуватись з владою і відстояти мирно своє право на краще майбутнє; громадян, які вміють самоорганізуватися та діяти спільно для себе та своїх нащадків.”

Отож сьогодні ми згадуємо усіх, хто віддав своє життя і продовжує стояти за незалежність і суверенітет України!

А ми, як “Активна Громада” закликаємо бути активними та політично свідомими громадянами, адже нам будувати і жити в цій країні!

Коментарі

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишити коментар