Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше
16 Червня 2022
Тетяна Кавуненко

Якщо ви відчуваєте, що вам необхідна психологічна допомога і ви хочете вирішити інші свої питання, які вас турбують, зверніться до команди психологів від «Активної Громади». Наші експертки емпатійні, володіють високою експертизою як у сфері окремих методик як коучинг, НЛП, так є сертифіковані психологи. Відгуки про спеціалістів - у матеріалі. 

1981

У найскладніший для України час кожен переживає зміни настрою та поведінки під час спричинених воєнними діями подій. Група волонтерів-психологів об'єднали свої зусилля для підтримки психічного здоров’я українців.

Завдяки діяльності Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада”, яка ще в квітні 2022 року відкрила записи на психологічні консультації з професійними психологами та коучами, проводить різні тренінги, вебінари та групові заняття, арттерапію, тисячі дорослих та дітей по всій Україні мають змогу долучитися до заходів, які допомагають розібратися зі своїми емоціями та покращити психологічний стан.

Серед наших фахівців, які працюють в ініціативі, це - консультанти з різними напрямками: є психотерапевти, психологи, є НЛП-практики, коучі. В залежності від запиту, з яким людина звертається, вона може або сама обрати у нас на сайті відповідного спеціаліста, або ж ми можемо порадити, в залежності від того, з яким питанням людина приходить.

Також ви можете обрати свого спеціаліста за відгуками людей, які вже скористалися допомогою наших спеціалістів.

Загальні відгуки про роботу наших спеціалістів:


Олександра Гліжинська, сертифікований коуч, НЛП-майстер, тренерка:


Відгуки про тренінг по емоціям від Олександри Гліжинської: Еріка Вакуліч, психолог-консультант Академії системного розвитку особистості "Майстерня життя", працює з глибокими психологічними травмами, панічними атаками, сертифікований коуч PCC:Юлія Демченко, коуч, двічі сертифікована по стандартам ICF, ментор коучів-початківців в Міжнародній Інтегральній Коучинг Школі, консультант з особистої ефективності:Ганна Єрьоменко, дитячий психолог, педагог в напрямку дитячого розвитку:


Дмитро Бузько, коуч, НЛП-майстер, інструктор з постравматичного стресового розладу (ПТСР), тренер:


Анастасія Паньковецька, професійний коуч, PCC ICF, бізнес-тренер МКГ “Живе Діло”, співведуча курсу навчання коучингу в Міжнародній Інтегральній Коучинг Школі, майстер Еннеаграмми:


Антоніна Соколова, практикуючий психолог, коуч, тренер, тілесно-орієнтований психотерапевт:Олена Семенчук, коуч ACC ICF, ментор коучів, тренер, спеціалізується на питаннях призначення, комунікації та адаптації в іншій країні.Оксана Лабунська, психолог, арттерапевт, НЛП майстер та практик.Якщо ж ви відчуваєте, що вам необхідна психологічна допомога і ви хочете вирішити інші свої питання, які вас турбують, зверніться до команди психологів від «Активної Громади». Наші експертки емпатійні, володіють високою експертизою як у сфері окремих методик як коучинг, НЛП, так є сертифіковані психологи. 

Ми запрошуємо на консультації:

- переселенців,

- мешканців, які лишились дома,

- українців, які поїхали за кордон,

- юних українців та українок,

- чиновників, які у воєнний час мають в рази більше навантаження,

- людей помічних професій – волонтерів, медиків, соціальних працівників, активістів, ДСНСникам…

- усіх людей, яким болить доля нашої країни.

Ви можете обрати будь-кого з психологів та коучів, який вам більше до душі, або ж ми можемо підібрати вам спеціаліста в залежності від вашого запиту. Для цього перейдіть за посиланням і зареєструйтесь на найближчу сесію. Реєстрація тут

З нашими експертками ви можете ознайомитись тут


З додатковими питаннями звертайтесь за телефоном:

+380961724018,

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”

Слава Україні! Разом - ми сильні!


Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.Коментарі

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишити коментар