Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше

Більшість учасників публічної консультації не підтримують зміни в організації транспортно-пішохідного руху на площі Корятовича.

483

14 квітня в Ужгороді стартувала 11 публічна консультація, яка тривала до 30 квітня. Міська влада запитувала думку мешканців міста щодо доцільності запровадження колового руху на площі Корятовича.

За період проведення публічної консультації до обговорення долучилося 636 ужгородців. Учасники/ці консультації відповідаючи на запитання «Чи підтримуєте Ви зміни в організації транспортно-пішохідного руху на площі Корятовича» могли обрати лише один варіант відповіді. Маємо наступні результати:

Так, підтримую – 34,1% учасників обговорення;

Ні, не підтримую – 65,9% учасників обговорення.

Аналізуючи хід публічної консультації адміністратори системи «Ваша думка» зафіксували спробу зманіпулювати результатами. Система автоматично не блокує спроби накрутки голосів, але демонструє їх та дозволяє видаляти, щоб ніхто не міг маніпулювати результатами. Тому, ці голоси при аналізі даних не враховувалися.

Нагадуємо, публічні консультації – це процес комунікації між органами місцевого самоврядування та громадянами (зацікавленими сторонами), за допомогою якого обидві сторони стають поінформованими про різні перспективи та пропозиції. Це інструмент, який надає можливість громадянам впливати на зміст рішень, які ухвалюють органи місцевого самоврядування.

Станом на березень 2020 року проведено 56 публічних консультацій в містах діяльності ВІ «Активна Громада». Наприклад, в Ужгороді вже відбулося 10 публічних консультацій. Це найвищий показник серед українських міст. Друге місце за кількістю проведення публічних консультацій займає Дрогобич, тут проведено 5 консультацій. На третьому місці – Запоріжжя та Кропивницький, по 4 публічні консультації проведено в кожному з цих міст.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

Коментарі

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишити коментар