Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше

За ініціативи Родини Хартвалл з Фінляндії, яка об’єднала зусилля фінських та данських компаній Reima, Lappset, Nilpeter, спільно з Всеукраїнським громадським об’єднанням Інститут “Республіка”, у партнерстві з компанією “Нові Горизонти 2005” та КО “Київзеленбуд”, розпочато облаштування нової ігрової зони для дітей та підлітків за адресою Київ, вул. Гетьмана, 1. Міжнародний проєкт отримав назву Joy of Play, і ігровий майданчик у Києві стане вже другою реалізованою концепцією цього неймовірного «скандинавського фандрайзингу». Жодна дитина не заслуговує проживати своє дитинство у час війни. Але, якщо вже цей виклик став нашою реальністю, у силах дорослих зробити все можливе, щоби навіть у цей час діти могли радіти, грати, бешкетувати, розвиватись, творити. Таким і має бути дитинство. 

191

Ціль проєкту у Києві - створити простір, де малюки та підлітки зможуть відчувати радість гри та спілкування, незважаючи на зовнішні обставини. Акцентом цього ігрового майданчику є Супер Куб/Super Cube. Унікальний і, поки, єдиний в Києві подібний ігровий елемент з двома величезними гірками та достатнім простором для більше ніж 55 дітей одночасно!

Супер Куб/Super Cube – результат кількарічної роботи дизайн-студії фінського виробника – Lappset Group. Ідея та концепт були представлені світовій аудиторії на щорічній виставці FSB у Кельні (Німеччина), а Lappset вже отримали кілька міжнародних нагород. Супер Куб/Super Cube виготовлений з північної сосни та був привезений до Києва з Рованіємі (Лапландія) – єдиної офіційної резиденції Санта Клауса в світі! 

“Цей проєкт став можливим в Україні завдяки підтримці відомих фінських та данських компаній, - коментує Віталій Гліжинський, керівник проєкту в Україні , - а також підтримки керівництва міста, зокрема депутатки Київради Ксенії Семенової. Ціль даного проєкту полягає в тому, щоб створити простір для дітей, які перебувають зараз в умовах війни, щоб діти мали куточок щастя. Це вже друга реалізована концепція від Joy of Play, перший ігровий майданчик був відкритий у м. Львів в червні цього року”.

 “Компанія Lappset запропонувала саме це обладнання для ігрового простору через його унікальність та незвичність. Саме такі трендові концепції як найкраще поєднується з сучасною міською архітектурою. Супер Куб/Super Cube розрахований на дітей від 6 років. А для менших діток та малюків з особливими потребами поруч вже встановлені та чекають на введення в експлуатацію інші ігрові елементи. Наша компанія представляє в Україні компанію-виробника Lappset з 2006 року. І ми щиро пишаємося тим, що і під час проєкту у Львові, і зараз нам було довірено відповідати за монтаж та встановлення цих фантастичних ігрових споруд” - коментує директор компанії “Нові Горизонти 2005”, Ярослава Наконечна. 

 “Надзвичайно важливо для міста, що під час війни нам допомагають меценати та міжнародні фонди. Адже майже весь бюджет Солом’янського району зараз спрямований на ремонт укриттів у школах та будинків. На жаль, в сьогоднішніх умовах немає можливості закуповувати та встановлювати такі великі та коштовні майданчики для дітей коштом міста. Тому такі благодійні ініціативи дуже важливі і цінні особливо в цей період, коли Україна перебуває в стані війни”, - говорить депутатка Київради Семенова Ксенія Ігорівна. 

Встановлення кубу відбулося 28 грудня за адресою вул. Гетьмана 1. Під час встановлення СуперКубу на локації був присутній менеджер проєкту від Інституту “Республіка, Віталій Гліжинський, представники технічного партнера “Нові Горизонти 2005”, депутатка Київради, Ксенія Семенова та представники КО “Київзеленбуд”.

Офіційне відкриття майданчику та введення його в експлуатацію відбудеться навесні 2024 року.

Довідка. «Радість Гри/Joy of Play» - проект, заснований сім’єю Хартвалл з Фінляндії та народжений завдяки бажанню допомогти Україні протягом її найважчих часів. В рамках проєкту буде встановлено вже другий дитячий майданчик у Києві, в 2024 році. Гроші на встановлення майданчику були подаровані декількома компаніями та приватними особами Фінляндії та Данії, які хотіли повернути радість дітям в Україні. 

Вже вітленним проєктом Joy of Play стало перетворення занедбаного внутрішнього дворика Львівської загальноосвітньої школи №62 у сучасний дитячий майданчик для учнів початкової школи. Відкриття відбулося 7 червня 2023 року і відтоді - це безпечне та веселе місце для ігор та фізичної активності під час перерв і уроків фізкультури.

Про благодійників та партнерів:

 Про Joy of Play:

Ініціатива «Радість гри» зосереджена на добробуті українських дітей і реалізується родиною Хартвалл та їхньою командою, яка вже давно працює в Україні. Україна та її люди дуже близькі до сім’ї Хартвалл, адже з 2007 родина управляє власним готелем “Леополіс” у Львові. З перших днів повномасштабного вторгнення родина допомагала Україні. Було зібрано та відправлено дві фури гуманітарної допомоги, як для військових, так і для біженців.

Метою ініціативи «Joy of Play» є створення надії на майбутнє та моментів радості для дітей в Україні. Дізнайтеся більше на www.joyofplay.org 

Про Lappset:

Lappset Group Oy більше 50 років займається просуванням ігор та спорту на свіжому повітрі для всієї родини. Lappset розробляє та виробляє інноваційні, надихаючі та інклюзивні ігрові майданчики та тренажери, тематичні парки, паркові та вуличні меблі. У сімейному бізнесі з Рованіємі працюють 400 фахівців у різних галузях у восьми різних країнах. Lappset має виробництво у Фінляндії, Естонії та Нідерландах, а її дистриб’юторська мережа охоплює понад 60 країн. Оборот Lappset Group у 2021 році склав приблизно 62 млн євро, а операційний прибуток – 2,6 млн євро. Дізнайтеся більше на www.lappset.com 

Про Reima:

Reima є провідним світовим брендом дитячого спортивного одягу. У компанії Reima, яка була заснована у Фінляндії в 1944 році, працює близько 350 осіб. У 2022 році оборот компанії склав 154 мільйони євро. Продукти та рішення Reima доступні в понад 50 країнах, а 85% чистих продажів припадає на міжнародні ринки. Місія Reima — виховати наступне покоління щасливих, активних дітей, підготувати їх до майбутнього світу. Одяг схвалено найсуворішими тестувальниками у світі: дітьми. Докладніше на www.reima.com  

Про Nilpeter:

Nilpeter є провідним світовим виробником рішень для флексо-, офсетного та цифрового друку для вузько- та середньорулонних етикеток і гнучкої упаковки. Завдяки більш ніж 100-річному інженерному досвіду та глибоким знанням світової галузі, компанія Nilpeter забезпечує виняткову гнучкість, якість і економічну ефективність, охоплюючи всі процеси друку, ширину, субстрати та ринки. Nilpeter має великі виробничі потужності в Європі, США та Азії, дочірні компанії, філії та агентів у 65 країнах, а також понад 500 співробітників по всьому світу.

Дізнайтеся більше на www.nilpeter.com 

Про ВГО “Інститут Республіка” та ВІ “Активна Громада”. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян. 

Про Нові горизонти 2005 :

Компанія була заснована в 2005 році як виробник, розробник і виконавець монтажу вуличних ігрових і спортивних майданчиків і парків розваг під дахом. З 2006 року Нові горизонти 2005 починають представляти Lappset Group як офіційний дилер/ексклюзивний партнер. Нові горизонти 2005 надають повний спектр послуг для своїх клієнтів – від розробки 3D-моделі майбутньої ігрової зони та професійного монтажу, до щорічного обслуговування. За всі ці результативні роки співпраці з Lappset Group Нові горизонти 2005 побудували десятки фантастичних майданчиків і спортивних комплексів по всій країні – від Київського Зоопарку до розкішного курорту Rixos Prykarpattya 5*.

Детальніше на www.newhorizons.com.ua 

Про КО “Київзеленбуд”:

Сьогодні «Київзеленбуд» об’єднує десять районних комунальних підприємств по утриманню зелених насаджень, міську станцію захисту зелених насаджень, три лісопаркові господарства, міський декоративний розсадник «Теремки». На балансі підприємства знаходяться парки та сквери Києва, бульвари, а також 31,6 тис. га лісопаркового господарства, на території яких знаходиться 42 зони відпочинку.

Детальніше на: https://kyivzelenbud.com


Коментарі

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишити коментар