Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше
22 Січня 2024

Сьогодні, у День Соборності, ми вшановуємо нашу національну ідентичність та прагнемо утверджувати цінності, які об'єднують нас як народ. Разом з сусідами, друзями та рідними, ми святкуємо нашу єдність та різноманіття.

169

Сьогодні в Україні святкується День Соборності – важливий день, який символізує об'єднання різних частин країни в одне цілісне тіло. Це свято нагадує нам про важливість спільності, солідарності та національної єдності.

ВГО Інститут "Республіка", ВІ "Активна Громада" вітає усіх українців зі святом. Сьогодні, як ніколи громади мають бути активними для досягнення єдності, розвитку та добробуту всередині країни. Наша країна саме зараз демонструє усьому світу, що, об'єднуючи свої зусилля, ми можемо створити щось велике та перемогти ворога.

Нехай День Соборності стане для нас не лише святом минулого, але й запорукою єдності в майбутньому!

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.


Коментарі

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишити коментар