Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше

Питання екології та екологічної свідомості людей - є однією з найпріоритетніших тем ХХІ століття. Ми маємо навчитися жити в гармонії з природою, берегти її та шукати нові альтернативні шляхи по збереженню нашої екосистеми так, як ми самі є частиною цієї системи.

Цей курс буде важливим для людей, які цікавляться питанням екоактивізму і хочуть розпочати свою діяльність в цьому напрямку. Тут ви знайдете вижимку, добірку прикладних знань від практиків, що допоможе вам зменшити час на пошук потрібної інформації серед інформаційного потоку, систематизувати свої знання і знайти точку відштовху. Ви знайдете людей-однодумців, матимете розуміння, з чого розпочати рух екоактивіста, як зібрати команду, як створити громадську організацію, де брати кошти на реалізацію свого проєкту. А також - як в цьому всьому зберегти здоров'я, бути в ресурсі та не вигоріти

Тож, коротко про те, яку інформацію ви знайдете у відео курсу “Розвиток екологічного руху”.

Разом з Людмилою Черненко, очільницею екозахисної ініціативи Ecofriendly Ukraine, бізнес-тренеркою, психологинею поговоримо про те:

 • що таке екоактивізм та в чому він проявляється?
 • як правильно сортувати, вивозити та переробляти тверді побутові відходи в домашніх умовах?
 • як можна створити світ навколо себе чистішим, навіть, якщо ви житель багатоповерхового будинку? Як зробити екологічнішими громадські місця, власне житло, парки, клумби?
 • які є міри та можливі заходи щодо підвищення екологічної свідомості населення ОТГ?
 • як правильно налагоджувати комунікацію між владою і громадою так, щоб вас почули й ваше питання розглянули та вирішили на вашу користь?
 • як готуватися до переговорів, як вибудовувати бесіду?
 • як правильно вибудовувати інформаційну кампанію з різними ЦА: представниками влади, бізнесу, ЗМІ, клієнтською аудиторією?
 • хто такий екоактивіст в контексті інструменту PR?
 • що таке “переконувачі” і як вони допомагають у вирішенні поставленої цілі?

Олександр Коваль, засновник ГО "Зелена генерація" розповість про те:

 • як створити власну громадську організацію і що варто враховувати під час реєстрації?
 • де шукати фінансування?
 • як правильно писати заявки та подаватися на гранти?
 • що робити, коли не вдається виграти грант або що змушує нас не відступати, а “лупати цю скалу”?

Дивіться відео та ставте ваші питання в коментарях.

Якщо у вас є пропозиції щодо співпраці, пишіть нам на e-mail: InstituteRespublica@gmail.com або телефонуйте: +38 (097) 394 32 15,

+38 (095) 044 76 00.
Спікери
Людмила Черненко, очільниця екозахисної ініціативи Ecofriendly Ukraine, бізнес-тренерка, психологиня

Сфера компетенцій: екозахисниця, навчальні сертифікаційні курси НЛП-практик, НЛП-майстер. Навчальна модульна програма "Бізнес-коучинг: навички управління". Тренінги для тренерів, лідерство, командотворення, особистий та командний коучинг, особистісна ефективність. Комунікація, мистецтво переговори, тайм-менеджмент, правління конфліктами, розвиток креативності, техніка продажу, бізнес-консалтинг, ефективні публічні виступи та проведення презентацій, моделі та інструменти для роботи в HR-напрямку, клієнтоорієнтований підхід у високо стресових умовах, психологічні консультації. 

Контакти: 

e-mail: Indgroup.info@gmail.com

Олександр Коваль, засновник та голова правління ГО "Зелена генерація"

Сфера компетенцій: екоактивіст, екозахисник, громадський діяч, очільник ГО “Зелена Генерація”. 

Член правління в:

- ISWA Young Professionals Group - Ukraine

- Kyiv Green City

- Мережа українських сортувальних ініціатив / МУСІ

Теги: екологія
Коментарі

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишити коментар