Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше
Історія успіху
12 Травня 2022

Ділимось добіркою корисних сервісів та мобільних додатків, які стануть в пригоді внутрішньо переміщеним особам. Цю статтю ми регулярно будемо оновлювати, аби розповісти про нові можливості.

143

Ділимось добіркою корисних сервісів та додатків, які стануть в пригоді внутрішньо переміщеним особам. Перейти на сайти ви можете з будь-якого гаджета. Мобільні додатки ж достатньо знайти на платформі (Google Play, Apple Store) і завантажити на телефон. Тоді вони завжди будуть під рукою.


Житло

На порталі “Там, де вас чекають” ви можете перевірити, наскільки завантажені комунальні прихистки у різних областях. Також ви можете напряму звернутись у контакт-центри, які проконсультують вас щодо розміщення.

Безоплатне житло у небайдужих місцевих ви можете знайти на офіційному державному ресурсі "Прихисток". Усе просто: за розміщення зареєстрованої ВПО власник помешкання отримує компенсацію від держави. ВПО ж не почувається непроханим гостем.

Також житло можна знайти на сайті "Допомогай".

Безпека

На сайті ТСН зібрали перелік усіх інтерактивних карт з укриттями в різних областях.

У застосунку “Дія” зберігається усі ваші важливі документи. В додатку можна отримати довідку внутрішнього переселенця, подати заяву на грошову допомогу (якщо в вашому регіоні досі ведуться бойові дії), заявити про пошкоджене майно від рук окупантів.

Додаток “Повітряна тривога” для отримання сповіщень про повітряну тривогу у вашому регіоні.

Допомога (фінансова, психологічна, медична тощо)

На цій мапі ви можете знайти усі можливі послуги, які надають для українців в Україні та закордоном. Є житло, психологічна та медична допомога, їжа, перетримка тварин тощо.

Державний ресурс з психологічної допомоги – poruch.me. Також шукайте підтримку в мобільному додатку “Teplo”.

Застосунок ”Tabletki.ua” допоможе знайти необхідні ліки у найближчих аптеках.

У додатку “Lepta” ви можете подати своє оголошення про необхідну фінансову допомогу або ж знайти ініціативу, яку підтримаєте матеріально.

Корисні канали та боти в Telegram

На каналі "Робота термінова" ви можете знайти актуальні вакансії у різних регіонах.

@shelter_for_ukrainians_bot –  бот, який допоможе знайти тимчасове житло.
@turbotnyk_bot –  бот допоможе отримати необхідні речі або тимчасове житло у ЦНАПах, які працюють як пункти турботи.
@Hotovyi_do_vsioho_bot –  бот, який дає поради на воєнний час. Наприклад, як діяти в умовах небезпеки, що покласти в тривожну валізу тощо.
@saveua_bot – бот для пошуку волонтерів у певному регіоні. 
Коментарі

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишити коментар