Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше
Історія успіху
27 Січня 2022
Тетяна Кавуненко

Нам частенько бракує інформації та прямого діалогу. Саме тому випускники International Visitor Leadership Program (IVLP) - Youth and Civic Engagement II створили серію публікацій, що розкажуть про досвід активістів та громадських діячів з різних держав.

163

Чи багато ми знаємо про те, як живуть інші країни? Які проблеми турбують населення, які способи їх вирішення вдається знайти? Які особливості варто знати?

Нам частенько бракує інформації та прямого діалогу. Саме тому випускники International Visitor Leadership Program (IVLP) - Youth and Civic Engagement II створили серію публікацій, що розкажуть про досвід активістів та громадських діячів з різних держав.

Зустрічайте першу з серії.

Про Єгипет розповідає Махмуд Мансі, консультант з людського капіталу, аудитор і тренер, засновник і голова журналу HR Revolution Middle East, спікер TEDx та автор 9 книжок.

Єгипет. Коротка інформація про країну:

Єгипет вважається однією з найдавніших цивілізацій на Землі. Життя йому дарують річка Ніл, Червоне море і Середземне море, а також кілька оазисів. Єгипет був колонізований кілька разів протягом історії, але єгиптяни зуміли увібрати позитивні цінності кожної культури, які відображаються в наших теперішніх традиціях, написаних книгах і навіть архітектурі.

Зараз Єгипет переживає значні трансформаційні процеси, і одним з його найбільших проєктів є Нова столиця, ініційована президентом Єгипту Абдель Фаттахом ас-Сісі.Основна проблема: відсутність екологічної свідомості та управління відходами серед панівних соціальних груп.


Як молодь долучається до розв'язання проблеми: молодь в Єгипті активно долучається до волонтерської діяльності. Молодіжні ініціативи переймаються станом довкілля та найчастіше роблять акцент на екологічну освіту. Молодь вчиться висвітлювати проблему в медіа та поширює екологічні меседжі власним прикладом.Чекайте на наші наступні публікації про досвід активізму в різних країнах. Довідка. Думки, висловлені в цій публікації, не обов’язково відображають погляди уряду Сполучених Штатів Америки або його співробітників чи підрядників.

Ця публікація стала можливою завдяки Програмі лідерства міжнародних відвідувачів Державного Департаменту США. Висловлюємо вдячність за організацію цієї програми.

ВІ «Активна Громада» працює над залученням молоді до політичних процесів та місцевого самоврядування.


Коментарі

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишити коментар