Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше


28 Травня
16:00
574


Документальний театр – це історії реальних людей тут і тепер. Переселенець нині – це кожен з нас, незалежно від того дома ми зараз чи десь виїхали.

28 травня о 16:00 Школа документального театру від режисерки Галини Джикаєвої представить авторську виставу, яку підготували в цей непростий період. Це живе і оригінальне представлення реальності, в якій усі ми живемо.

Ця вистава – різні історії, герої зі своїм життям та досвідом. І саме це допомагає нам подивитися на проблему з різних сторін, а також розширити свій світогляд та бачення.

Вистава відбудеться онлайн. Аби зареєструватись, заповніть коротку анкету: https://forms.gle/Phdz3dATFMo2F8Mk9

Школа документального театру – авторський курс режисерки Галини Джикаєвої. Автори документальної вистави “Страшно бути свідком” проходили навчання в травні і підготували власну виставу.

Документальний театр виводить на сцену питання, які турбують суспільство.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка».

Коментарі

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишити коментар