Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше
1 Лютого 2022
Галушка Катерина, менеджерка з комунікацій

14 лютого 2022 року з 10:00 до 14:00 в Києві у приміщення Києво-Могилянської бізнес-школи (вул. Волоська, 8/5) відбудеться експертна дискусія на тему «Державні закупівлі інновацій: долаємо бар’єри».

14 Лютого
10:00
487
Державні закупівлі інновацій: долаємо бар’єри
Фото: Державні закупівлі інновацій: долаємо бар’єри

Організатори заходу – Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» від Інституту «Республіка», CICE Institute, Києво-Могилянська бізнес-школа, спільнота KMBS Alumni, платформа відкритих інновацій Reactor.ua, діловий портал Mind.ua у партнерстві з Центром економічного відновлення (ЦЕВ), на платформі якого триває робота з формування бачення та напрацювання ініціатив щодо розвитку екосистеми інновацій в Україні.


Дискусія «Державні закупівлі інновацій: долаємо бар’єри» продовжує серію експертних обговорень, присвячених впровадженню в Україні практики закупівель державою інноваційних розробок. Під час першої дискусії, що відбулася 26 жовтня, експерти розглянули вирішення цієї проблеми у межах трьох горизонтів:

1. Можливість закупівлі найефективнішого рішення за наявний бюджет.

2. Можливість тестових доконкурентних закупівель.

3. Створення спеціального фонду закупівлі інновацій та можливість інноваційного партнерства.


Друге обговорення буде присвячено бар’єрам, що заважають впровадженню в Україні державних закупівель інновацій, та пошуку шляхів їх подолання.


У заході візьмуть участь представники експертного та наукового середовища, громадського сектору, державного і приватного бізнесу, Верховної Ради України, профільних міністерств, платформ, технологічних компаній тощо. Модератор – президент CICE Institute Павло Рижій.

Запрошуємо долучитися до обговорення усіх зацікавлених осіб – експертів, представників державних компаній, платформи та агенції по роботі з інноваціями. Реєстрація на подію триває до 13 лютого, 12:00, за посиланням https://bit.ly/3owlgjX. Після реєстрації, до 16:00 13 лютого, ви отримаєте запрошення на вказану вами електронну адресу.


Звертаємо увагу, що, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 й відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236, доступ до приміщень Києво-Могилянської бізнес-школи можливий за наявності документів, що посвідчують особу, а також одного із наступних документів:

1. Міжнародний, внутрішній COVID-сертифікат України.

2. Іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати), або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати).

3. Документ, що підтверджує негативний результат тестування методом ПЛР.

4. Документ, що підтверджує одужання учасника від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія.

Коментарі

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишити коментар