Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше

Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» запрошує до участі у тренінгу «Подолання тривожності: що робити, щоб знайти спокій». 

1 Червня
10:00
172

Мета тренінгу – допомогти учасникам розробити власні успішні стратегії з подолання тривожності та пропрацювати непрості емоційні стани.

Формат події: ОФЛАЙН

Дата: 1 червня  

Час: 10:00 – 18:00 (обов'язкова присутність протягом усього тренінгу)

Місце: Київ. 

Деталі та точне місце проведення будуть надіслані зареєстрованим учасникам.

Реєстрація

На тренінгу ви матимете змогу дізнатися більше та попрактикувати:

  • Методи зниження тривоги;
  • нормалізацію стану під час емоційних гойдалок;
  • роботу з «негативними» емоціями;
  • вправи для релаксації та покращення сну;
  • розбудову системи опор.

Про тренерку: Олександра Гліжинська – сертифікована тренерка, НЛП-майстриня, голова Правління Інституту «Республіка», співзасновниця ВІ «Активна Громада».

Кількість учасників обмежена (до 20 осіб). У першу чергу запрошуються представники допомагаючих професій: медичні та соціальні працівники, фахівці з реабілітації, волонтери, працівники гуманітарних організацій, ДСНС, правоохоронні органи тощо.

З додатковими питаннями звертайтеся: +380961724018 - Інна Душка.

Захід проводиться в рамках підтримки волонтерських ініціатив Всеукраїнською ініціативою «Активна Громада» від Інституту «Республіка» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу необов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Коментарі

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишити коментар