Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше
20 Листопада 2023

9 листопада Всеукраїнське громадське об’єднання «Інститут Республіка» стало новим членом Коаліції Реанімаційного Пакету Реформ (РПР). 


20 Листопада
14:15
25

РПР - це громадська організація, що об'єднує експертів, активістів та громадян, спрямовану на сприяння реформам у різних сферах суспільства.

Організація працює над впровадженням ключових реформ в Україні, таких як реформи в сферах правосуддя, охорони здоров'я, освіти, енергетики, боротьби з корупцією та інших сферах. Вона активно сприяє розвитку експертної та аналітичної бази для підтримки реформаторських процесів.

Серед головних завдань РПР є сприяння впровадженню ефективних рішень, розробка рекомендацій для політиків, сприяння діалогу між громадянським суспільством та урядовими структурами, а також вплив на прийняття ключових рішень у сферах реформ.

Організація має значний вплив на розвиток реформ в Україні та має широку підтримку як серед експертної спільноти, так і серед громадян. Її діяльність спрямована на покращення життя громадян та зміцнення демократичних інститутів в країні через впровадження суттєвих реформ.

Разом з РПР ВГО “Інститут Республіка”, ВІ "Активна Громада" провели вже ряд подій в партнерстві щодо інформування, обговорення та удосконалення реформ. Зокрема, спільними зусиллями ми провели публічні консультації щодо місцевого референдуму, обговорення плану відновлення, рекомендацій ЄС щодо вступу України та інші події. 

Інститут “Республіка”, Активна Громада має сильне представництво в регіонах, системно залучає громадян до участі у прийнятті рішень від місцевого, до національного рівня. РПР має сильну експертизу у сфері реформ, власне часто є їх розробниками. Наше більш тісне партнерство і вступ до коаліції посилить як нашу організацію, так сподіваюсь і саму коаліцію в компоненті поширення інформації про реформи та залучення активних громадян, регіонів до їх розробки та адвокації. Щодо конкретних реформ, Інститут “Республіка” планує в межах РПР продовжити свій фокус на реформі місцевого самоврядування та розвитку громад, а також просування якісного законодавства та реалізації публічних консультацій, публічної політики” - зазначила Олександра Гліжинська, виконавча директорка ІР.Коментарі

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишити коментар