Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше

У Скадовській громаді у жовтні розпочалась кампанія з розробки антикорупційної програми на місцевому рівні. Щоб ця програма була максимально ефективна та відповідала запиту громади, мешканців запрошують до її розробки. 

703

Мета: залучення мешканців до створення антикорупційних програм

Тривалість: до 31 грудня 2021 року

Учасники: до участі запрошуються усі мешканці Скадовської територіальної громади

Важливим етапом у цьому процесі є розуміння особливостей Скадовської громади щодо наявності корупційних ризиків у різних сферах. Для цього просимо Вас пройти дане коротке опитування.

Час реалізації кампанії: жовтень 2021 року — квітень 2022 року.

Метою кампанії є залучення мешканців до створення антикорупційних програм. Це зробить Скадовську громаду однією з перших серед громад з населенням до 50 тис., які ініціювали розробку антикорупційної програми з широким обговоренням з мешканцями.

Етапи кампанії:

  • навчання для всіх охочих;
  • робота над антикорупційною кампанією у форматі ініціативної групи, що складатиметься з представників активних мешканців, бізнесу, влади, та політичних партій, які пройшли навчання;
  • публічні консультації щодо змісту напрацьованої антикорупційної програми;
  • внесення змін до антикорупційної програми та її прийняття на сесії міської ради.

Щоб долучитися, реєструйся на навчання в рамках кампанії з розробки антикорупційних програм

Реєстрація на навчання


Кампанія реалізується ГО «Антикорупційний штаб» у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (НДІ) та у співпраці з ВІ «Активна Громада» від Інституту «Республіка».

Важливо: Антикорупційна програма ідентифікує корупційні ризики і визначає заходи щодо їх усунення. Процедура розробки і прийняття антикорупційних програм регламентовано ЗУ “Про запобігання корупції” і прийняття такого документу не є обов’язковим для міських рад. Тим не менш, є міста, які проявили ініціативу і розробили антикорупційні програми (Антикорупційна програма Київської міської ради, Міська програма запобігання та протидії корупції м. Маріуполя).

Довідка. Проведення заходів відбувається у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (НДІ), в рамках програми «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» (U-RAP), за фінансової підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID).