Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше
26 Липня
10:00

Презентація дослідження відбудеться 26 липня 2023 року о 10:00 на платформі ZOOM. 

Результати презентують: 

Олександра Гліжинська, виконавча директорка Інституту "Республіка" та співзасновниця ВІ "Активна Громада" та

Андрій Єременко, засновник дослідницької компанії Active group. 

10 Серпня
16:00

Тренер: Дмитро Бузько, майстер та тренер з НЛП та коучінгу. Фахівець з розв'язання життєвих питань за допомогою роботи з підсвідомістю. Працює з трансовими станами, асоціативними картами та Хроніками Акаші.

3 Травня
20:00

Ми оголошуємо про старт щотижневих Інтерв’ю з психологами. Зустрічі будуть проходити щовівторка та щочетверга з 20:00 до 20:40. Ви зможете долучитися до них та поставити свої запитання під час прямих ефірів на сторінці “Активної Громади” у Facebook.

22 Січня
18:00

Запрошуємо на "Паті В Хаті"! Це перший із серії культурних заходів, який поєднуватиме акустичний музичний концерт та поезію. Якщо ви скучили за гарною музикою, влучними віршами і добрим настроєм - це саме для вас!

Хто виступає:

Едуард Смоляков - музикант, письменник, лідер...

Теги: концерт
15 Грудня
00:00

На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост» в Добропільський міській територіальній громаді звітуватимуть старости. Запрошуємо жителів старостинських округів долучитись до зазначеного заходу. Ви матемите змогу поставити...

1 2