Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше
16 Липня
10:00

Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» запрошує активістів та зацікавлених громадян до участі в онлайн-зустічі з Ларисою Білозір у рамках кампанії «Поговоримо про відновлення».

29 Липня
10:00

Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” від ГО “ВГО Інститут Республіка” разом з Організацією Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) оголошує конкурс на участь у тренінгу для психологів та психотерапевтів в рамках проєкту «Сприяння зціленню, добробуту та психічному здоров’ю місцевих громад шляхом надання послуг з використанням сили культури та творчого самовираження». Мета тренінгу – посилити спеціалістів у роботі з різними цільовими аудиторіями для використання підходів арт-терапії у груповій роботі.

25 Червня
10:00

Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” від ВГО Інститут "Республіка” запрошує волонтерів, активістів, представників волонтерських і громадських організацій та ініціативних груп до участі у дводенному тренінгу, що відбудеться 25 – 26 червня у Славському на Львівщині. 

13 Червня
09:00

Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” від ВГО Інститут "Республіка” запрошує представників волонтерських, громадських організацій та ініціативних груп, які утворилися після 24 лютого 2022 року, до участі у триденному стратегуванні, яке відбудеться 13-15 червня біля Києва.

30 Травня
10:00

Запрошуємо на онлайн-тренінг «Публічні консультації – якісний інструмент розробки законопроєктів»

1 2 3 ... 66