Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше
Фільтр
Тип питання:
Спільно з Острозькою міською радою, Відділ проєктної та інвестиційної діяльності Острозької міської ради, в партнерстві з ВІ «Активна Громада» було проведено було проведено Публічну консультацію щодо подій в рамках статусу «Молодіжна столиця – 2022».  До обговорення
У Скадовській громаді у жовтні розпочалась кампанія з розробки антикорупційної програми на місцевому рівні. Щоб ця програма була максимально ефективна та відповідала запиту громади, мешканців запрошують до її розробки.  До обговорення
25 Листопада 2021
Невеличкий вступ:)Протягом останніх 2-3-х років моя екологічна свідомість зросла в рази. А все тому, що мала можливість брати участь та організовувати міські толоки, долучати людей до прибирання парків. Також, в рамках проекту про просування реформ, допомагала дітям у вигляді гри відсортовувати... До обговорення
Теги: екологія
Це якась“посада”? Якщо так, то які її функції? А як взагалі зрозуміти, які досягнення тебе роблять громадським активістом, а які ні? Хіба є якась інстанція, яка надає тобі статус громадського активіста? Чи процес ініціації у цю суспільну роль? Чи може є якийсь “ген” активності? Я помітила, що у ... До обговорення
В процесі
Прогрес: /0 кроків
25 Листопада 2021
Ось генії світової торгівлі вже не один рік користуються такою маркетинговою штучкою як "чорна п'ятниця"...а ще незабаром і ланцюжок свят з численними подарунками і застіллями.Переконаний, що вже скоро кожен з нас почує наступні фрази: Чому не їси? А хто це з’їсть? Нащо я це готувала/готував? Нащо... До обговорення
1 ... 476 477 478 479 480 ... 532