Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше
Історія успіху
16 Грудня 2021
Діана Делюрман

Активісти видаються дуже енергійними та непосидючими. І вони буквально бігають заради позитивних змін. Дізнайтесь, як це роблять у Хмельницькому!

103

Культура благодійних забігів

Благодійні забіги як спосіб збору коштів на важливі ініціативи залишаються актуальними та успішними вже декілька років.  Річ у тім, що на забігу люди буквально відчувають, що вони досягають чогось разом, — фінішу та змін в громаді.

Успішність забігів дослідники пояснюють “ефектом мучеництва”. Перспектива перенести біль заради просування важливої справи, кажуть, змушує людей з більшою готовністю брати участь у такій справі. 

Ба більше: психологи наголошують на тому, що “люди отримують сенс і цінність від необхідності наполегливо працювати і страждати заради цілей”. 

Забіги можуть надихнути людей та залучити масу підтримки до вашої ініціативи. Як це роблять у Хмельницькому — читайте далі!

FlashRun

Біговий клуб “FlashRun” з Хмельницького вже провів чимало благодійних забігів. Регіональна координаторка ВІ "Активна Громада" Юлія Мазур підтримувала ініціативну групу в організації першого забігу. Разом вони обговорювали, як залучати волонтерів, комунікувати із владою та просувати свої ініціативи. За час свого існування "FlashRun" напрацювали цілу базу волонтерів і підприємців, які їх підтримують.

Влітку клуб збирав гроші на утримання притулку для тварин “Врятуй життя”.

Крім того, FlashRun у співпраці з міською радою проводили забіг до Дня Хмельницького. Також ініціативна група долучилась до проведення нашого заходу до Дня захисників і захисниць України.

Наступний забіг “MagicRun” буде вже на Миколая 19 грудня. “Магічність цього забігу у тім, що ми хочемо у цей передноворічний настрій зробити корисну, добру справу для діток з дитбудинку і влаштувати їм свято”, — розповідає Сніжана Кріль, організаторка забігу.

Детальну інформацію про забіг ви можете знайти на сторінці FlashRun на Facebook.

Примітка. Місія “Активної Громади”: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту “Республіка”. Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

Авторка: Діана Делюрман, менеджерка по роботі з Telegram та Tik-Tok ВІ «Активна Громада»Коментарі

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишити коментар