Вітаємо на порталі Активної Громади! Увага, портал працює у тестовому режимі. Повідомляйте нам про помилку на сайті. Детальніше
14 Лютого
00:00

Позачергові вибори Добропільського міського голови відбудуться 27 березня 2022 року. Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

Нагадаємо, що Андрій Аксьонов достроково склав повноваження Добропільського міського голови. Це сталося у зв'язку з перемогою Аксьонова на довиборах...

8 Лютого
14:00

Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради повідомляє, що 8 лютого 2022 о 14.00 у залі засідань виконкому, за адресою площа Миру, 2, відбудуться громадські обговорення в форматі круглого столу.

14 Лютого
00:00
2 Лютого 2022

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) запрошує молодь взяти участь у Школі молодого політика. Це унікальна можливість для тих, хто бажає розвивати свій лідерський потенціал, покращувати життя своєї громади та думає про кар’єру політика!

Хто може взяти участь? Школярі та випускники...

5 Лютого
18:00

05 лютого - останній день подачі заявок для участі у конкурсі проєктів від «Буковинського культурного фонду» (БКФ).

Цьогоріч в пріоритеті ініціативи, які сприятимуть створенню/оновленню:

– локальних музеїв;

– кураторських виставкових проєктів;

– сучасних інтерактивних...

30 Січня
08:00

БЕЗКОШТОВНЕ вимірювання рівня глюкози у крові проведуть студенти Медичного Національного університету м. Краматрськ при підтримці простору «Відповідальних чоловіків «Тато Хаб».

Всі бажаючих запршуємо пройти тестування яке займе всього 2 хвилини вашого часу, але може врятувати роки вашого...

1 2 3