Василь Левицький, засновник ініціативи ЛітЗліт "Твори на краще", планує продовжувати діяльність ініціативи, а також - інші мистецько-волонтерські заходи, які сприятимуть підтримці наших захисників та захисниць, адже через художнє слово, як наголосив письменник, ми можемо спонукати якомога більше людей спрямовувати кошти для потреб військових.
"Після повномасштабного вторгнення виникла ініціатива, до якої я долучився. Я став координатором проєкту "Ліки — людям" у Донецькій області. Ми розвозили громадянам, які цього потребували, ліки. Частину купували на власні кошти. Люди зверталися на гарячу лінію МОЗ. Потім ці контакти передавалися мені, як координатору. Перші 2 тижні я їздив сам з міста до міста, з селища до селища на велосипеді. Іноді здавалося, коли я так їздив, що цей день може бути останнім. Ніколи не знаєш, куди прилетить снаряд чи ракета або уламок".








Увійти за допомоги Google